Montèl ASTA

Dit abstracte schilderij op canvas valt op door de grillige vormen. De sobere, natuurlijke kleuren brengen u tot rust na een lange werkdag. Het schilderij past uitstekend in een modern interieur. Een robuust en tegelijk elegant kunstwerk.

Eigenschappen:

-Handgeschilderd

-Olieverf op canvas

-Voorzien van certificaat van echtheid
SKU 0072550018~~000

Eigenschappen:

-Handgeschilderd

-Olieverf op canvas

0
Tik op het hartje wanneer je iets mooi vindt.
Wat je mooi vindt, wordt opgeslagen in je wenslijst.